Договір оферти ➤ Ресторан BASE | Доставка по Дніпру

Договір оферти

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР ОФЕРТИ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

Інтернет-магазин https://base.ua (далі – Продавець), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою (далі Договір) та має відповідну юридичну силу, про продаж товарів, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця на адресу як фізичних, і юридичних (далі Покупець).

Відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) та Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, цей документ є офертою, а факт вчинення Покупцем замовлення, в усній (за телефоном або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електронну пошту) формі та отримання цього замовлення Продавцем – є повним та безумовним прийняттям даного публічного договору та інформації, викладеної на сайті.

Використання послуг та купівля товарів, послуг інтернет-магазином https://base.ua передбачає згоду особи, яка користується послугами або купує товар з правилами, цінами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співробітництва, викладеними у цьому документі.

Приймаючи цей договір, Покупець підтверджує, що:

А) на момент придбання товару йому виповнилося 18 років;

Б) інформація, що надається при замовленні товарів чи послуг, є правильною та актуальною;

В) надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції або іншу інформацію, пов’язану з діяльністю продавця.

На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з цим договором (публічною офертою) і якщо ви не погоджуєтесь з будь-яким з пунктів оферти, будь ласка, залиште сайт.

Якщо Покупець не погоджується з умовами Договору, він не має права укладати цей Договір, а також не має права користуватися послугами та купувати товари за цим Договором.

У цьому Договорі, якщо зміст не вимагає іншого, наведені нижче терміни слід тлумачити наступним чином:

«Оферта» – публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу на існуючих умовах, зазначених у Договорі.

“Товар” – перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця, але не обмежується лише сайтом.

“Продавець” – компанія, що реалізує Товар, представлений в інтернет-магазині, але не обмежується лише сайтом.

«Покупець» – фізична чи юридична особа, яка вступила в договірні відносини з Продавцем на умовах, зазначених у Договорі.

«Акцепт» – повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору, без підписання Договору у письмовій формі.

«Замовлення» – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем під час розміщення заявки на інтернет-сайті Продавця або замовлені будь-яким іншим способом.

«Кур’єрська доставка» – безпосередня передача товару від продавця до Покупця незалежним підрядником, який надає послуги Продавцю відповідно до окремого укладеного договору. Продавець не здійснює самостійно доставку товару.

“Інтернет-магазин” – веб-сторінка продавця https://base.ua

«Місце продажу Товару» – заклад комунального харчування (ресторан) Продавця.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ.

2.1. Продавець здійснює продаж Покупцю Товару відповідно до чинних на момент здійснення замовлення цін, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

2.2. Цей договір є офіційним документом Продавця і є невід’ємною частиною оферти.

2.3. Продаж товару здійснюється на сайті Продавця https://base.ua або в установі Продавця.

3. МОМЕНТ ЗАКЛЮЧЕННЯ ДОГОВОРУ.

3.1. Текст договору є публічною офертою (відповідно до статей 633, 643 Цивільного кодексу України та Правил продажу товарів на замовлення поза торговельними чи офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103).

3.2. Факт оформлення замовлення у Продавця, як самостійно, так і за допомогою оператора, є беззастережним прийняттям умов цього Договору, і Покупець надалі виступає як особа, яка набула договірних відносин. Покупець зобов’язується самостійно знайомитись з умовами договору, продавець не зобов’язаний інформувати Покупця про наявність договору.

3.3. Моментом вступу Покупця у договірні відносини з Продавцем вважається момент замовлення Товару, незважаючи на спосіб замовлення та форму оплати.

3.4. На письмову вимогу Покупця Продавець оформлює договір із підписами сторін.

3.5. Покупець самостійно та за власним бажанням пов’язується з продавцем, що означає, що Покупець ознайомився з цим договором та погоджується з ним.

4. ЦІНА ТОВАРУ.

4.1. Ціни в інтернет-магазині вказані у національній валюті України (гривня) за одиницю товару відповідно до існуючого

Код одержувача: 3511207322.
ФОП Куценко Аліна Костянтинівна.
Рахунок: UA 123052990000026009050581205
Юридична адреса; Україна, 8205, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Соборна, буд. 1г, кв. 33
Фактична Адреса: Україна, 8205, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Соборна, буд. 1г, кв. 33
1dollarbar@gmail.com
0954841228

Calculate Shipping
Apply Coupon